S1F1R B1R - B1R ZAMANLAR ADANA'DA

Final Sezonuyla Yayında!

Yayınlandığı ilk platform olan Youtube'da izlenme rekorları kıran S1F1R B1R - B1R ZAMANLAR ADANA'DA, final sezonu ve tüm bölümleriyle şimdi sadece BluTV'de!

 

Türkiye'nin gelmiş geçmiş en gerçek dizisi olarak dikkat çeken S1F1R B1R - B1R ZAMANLAR ADANA'DA, Adana'nın getto mahallelerinin hikayesini anlatıyor.

 

Uyuşturucuya, kadın ticaretine ve mahalleliye sırtını dönenlere karşı amansız bir mücadeleye giren Savaş, Cio, Özgür, Sarsılmaz ve Anafor'un çarpıcı yolculuklarına tanık olduğumuz dizinin arka planına grafiti, rap ve sokak kültürü hakim.

 

Yönetmen: Kadri Beran Taşkın

Senarist: ??_?//01?

Oyuncular: Savaş Satış, Cihangir Ceyhan, Özgür Meriç, Onur Akbay, Burak Şahin

Videolar

6. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
6. Sezon 5. Bölüm Fragmanı
6. Sezon 4. Bölüm Fragmanı
6. Sezon 3. Bölüm Fragmanı
6. Sezon - 2. Bölüm Fragmanı
6. Sezon Fragmanı

Yönetmen Kadri Beran Taşkın

1987 yılında Diyarbakır’da doğan Kadri Beran Taşkın, 12 yaşında Adana’ya taşındı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sinema Bölümü’nden mezun olduktan sonra bir süre İstanbul’da sektörde çeşitli görevler alan Taşkın, çok geçmeden özüne döndü ve kendisini Türkiye’nin en gerçekçi dizisini çekmeye adadı. Tüm büyük sanatçılar gibi evrensele, yerel üzerinden gitmeyi amaçlayan Taşkın’ın en büyük hayali, yaşadığı şehri, Adana’yı kendi üslubunca ele alan bir hikaye anlatmaktı. Bu hayali gerçek oldu ve S1F1R B1R – B1R ZAMANLAR ADANA’DA fenomeni doğdu.