Türkiye'nin Reklamsız İnternet Televizyonu Ayda sadece €5.90

Çalınmış Hayatlar 1 . Sezon 2 . Bölüm

Çalınmış Hayatlar 1 . Sezon 2 . Bölüm

Çalınmış Hayatlar 1 . Sezon 2 . Bölüm

yıl2017süre45
Tür:Belgesel |Dram

Çalınmış Hayatlar 1 . Sezon 2 . Bölüm

Amerikan vatandaşı iki çocuk annesi Sarai Sierra, fotoğraf çekmek için geldiği İstanbul’da arkasında cevapsız sorular bırakarak kayboldu. Bir süre sonra cansız bedenine ulaşılan Sierra için birçok komplo teorisi üretildi. Sierra İstanbul’da kimlerle görüşmüştü? Surlarda ne işi vardı? Acaba ajan olabilir miydi? Yoksa İstanbul’a uyuşturucu kuryeliği yapmak için mi gelmişti? Emniyet teşkilatı bir yandan Sierra’yı bulmaya çalışırken bir yandan da bu sorulara cevap arayacaktı. Toplumsal hafızamızda önemli bir yer edinen Sarai Sierra cinayetine yer veren “Çalınmış Hayatlar” olay gününden katilin yakalanma anına kadar tüm yaşananları gerçek görüntüler gerçek görüntüler, gerçek tanıklar ve dramanın iç içe geçtiği bir anlatımla ekrana taşıyor. Sarai Sierra cinayetine dair bildikleriniz, unuttuklarınız, hiç duymadıklarınız “Çalınmış Hayatlar”da...
Oyuncular:Cansu Diktaş |Özge Özkaplan |Onuryay Evrentan |Yiğit Aytuğar |Gökay Müftüoğlu |Suat Köroğlu

Türkiye’nin İnternet Televizyonu

Tek fiyat, iptal etmek çok kolay
100'lerce film, BluTV'ye özel diziler ve daha fazlası
En çok izlenen canlı kanallar
Tüm cihazlardan, sınırsız izle

Yalnızca BluTV'de İzleyebileceğiniz Diziler

Normal People
Ramy
Mother Father Son
The Pier
Babylon Berlin
The Girlfriend Experience

BluTV'de daha fazlasını keşfet

Sıkça Sorulan Sorular

BluTV Nedir?

BluTV istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, birbirinden farklı dizi, film ve canlı yayını reklamsız izlemenizi sağlayan, Doğan Holding çatısı altında kurulmuş bir dijital televizyondur.

İnternet bağlantısı ile bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar (Smart TV)* üzerinden her ay güncellenen yerli/yabancı film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam içeriklerine ve en önemlisi sadece BluTV'de bulabileceğiniz BluTV üyelerine özel yerli yapımlara kolayca ulaşabilirsiniz.

BluTV'yi nasıl satın alabilirim?

BluTV aboneliğinizi kredi/banka kartı bilgilerinizi sisteme girerek başlatabilirsiniz. Apple ürünlerinde (iPhone, iPad, AppleTV) uygulama içi satın alma (in-app purchase) seçeneği bulunmaktadır.

BluTV aboneliğine neler dahildir?

BluTV, üyelerine istedikleri zaman, istedikleri yerden zengin bir içeriğe ulaşabilme özgürlüğü sunar. Bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlar (iOS ve Android), akıllı TV (Smart TV), Apple TV ve Android Box cihazları üzerinden sürekli güncellenen içerikleri reklamsız sınırsız dilediğiniz kadar izlemenizi sağlar.

Nasıl İptal Ederim?

Tek tuşla. BluTV'de taahhüt yoktur. Dilediğiniz an, hesabım menüsü altından aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. İptal etmeniz durumunda herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz. Ödemesini yaptığınız dönemin sonunda aboneliğiniz durdurulur.

BluTV ile nasıl iletişime geçebilirim?

0850 210 52 58 iletişim numarasından veya destek@blutv.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Aradığınızı bulamadınız mı? Bir sorunuz var ise Yardım Merkezini ziyaret edin