Türkiye'nin Reklamsız İnternet Televizyonu Ayda sadece €5.90

Hayat Yolunda

Hayat Yolunda

Hayat Yolunda

1 Sezon | 13 Bölüm
yıl2014
Tür:Dram

Hayat Yolunda

Prof. Doktor Veysel Bey İstanbul’da kar amacı gütmeyen bir özel hastanenin sahibidir. Hastane borçları yüzünden zor durumdayken, doktorların bir kısmı istifa eder. Tüm ömrünü hastalarına adamış bir insan olarak yıllarca emek verdiği hastanesinin kapanmasına gönlü razı olmayan Veysel Bey hastaneyi kurtaracak bir ekip kurmaya karar verir. Veysel Bey’in kendi gibi doktor olan kızı ve tek varisi Yelda, Tıp Fakültesinden tanıdığı ve babasının öğrencisi olan bir grup doktoru bir araya getirir... Türkiye’nin değişik yerlerinden bir araya gelen beş doktor, birbirlerinden oldukça farklı karakterlere sahiptir ancak tek bir ortak noktaları vardır... Beşi de başkalarının dertlerine derman olmaya çalışırken kendi dertlerini çözme konusunda oldukça başarısızdır. Zamanla bu hastane onların sadece iş yeri değil, ailesi, sığınağı da olur. Sadece hayatlarını kurtardıkları hastaları için değil, birbirleri için de vaz geçilmez olurlar.
Oyuncular:Ediz Hun |Sinem Öztürk |Burak Yamantürk |Engin Öztürk |İpek Karapınar |Nur Fettahoğlu

Sezon

1

Türkiye’nin İnternet Televizyonu

Tek fiyat, iptal etmek çok kolay
100'lerce film, BluTV'ye özel diziler ve daha fazlası
En çok izlenen canlı kanallar
Tüm cihazlardan, sınırsız izle

Yalnızca BluTV'de İzleyebileceğiniz Diziler

Normal People
Ramy
Mother Father Son
The Pier
Babylon Berlin
The Girlfriend Experience

BluTV'de daha fazlasını keşfet

Sıkça Sorulan Sorular

BluTV Nedir?

BluTV istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, birbirinden farklı dizi, film ve canlı yayını reklamsız izlemenizi sağlayan, Doğan Holding çatısı altında kurulmuş bir dijital televizyondur.

İnternet bağlantısı ile bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar (Smart TV)* üzerinden her ay güncellenen yerli/yabancı film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam içeriklerine ve en önemlisi sadece BluTV'de bulabileceğiniz BluTV üyelerine özel yerli yapımlara kolayca ulaşabilirsiniz.

BluTV'yi nasıl satın alabilirim?

BluTV aboneliğinizi kredi/banka kartı bilgilerinizi sisteme girerek başlatabilirsiniz. Apple ürünlerinde (iPhone, iPad, AppleTV) uygulama içi satın alma (in-app purchase) seçeneği bulunmaktadır.

BluTV aboneliğine neler dahildir?

BluTV, üyelerine istedikleri zaman, istedikleri yerden zengin bir içeriğe ulaşabilme özgürlüğü sunar. Bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlar (iOS ve Android), akıllı TV (Smart TV), Apple TV ve Android Box cihazları üzerinden sürekli güncellenen içerikleri reklamsız sınırsız dilediğiniz kadar izlemenizi sağlar.

Nasıl İptal Ederim?

Tek tuşla. BluTV'de taahhüt yoktur. Dilediğiniz an, hesabım menüsü altından aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. İptal etmeniz durumunda herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz. Ödemesini yaptığınız dönemin sonunda aboneliğiniz durdurulur.

BluTV ile nasıl iletişime geçebilirim?

0850 210 52 58 iletişim numarasından veya destek@blutv.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Aradığınızı bulamadınız mı? Bir sorunuz var ise Yardım Merkezini ziyaret edin