Türkiye'nin Reklamsız İnternet Televizyonu Ayda sadece €5.90

Kusurlu

Kusurlu

Kusurlu

yıl2019süre18
Tür:Belgesel |Kısa Film

Kusurlu

"Dilara o gece dışarı çıkmaya karar vermiştir. O güne dek varoluşuyla pek problemi olmayan Dilara, dışarı çıkmak için hazırlanırken ev arkadaşı Kübra’nın kıyafet seçimi ile ilgili yaptığı yorumlar ile başlayan eleştiri yağmuru ile hayatında ilk kez kendinde kusurlar bulmaya başlar. Karşısına çıkan veya bir sebepten belleğinde yer etmiş tüm kadınlarla kendini kıyaslayan Dilara’nın bu sorgusu onu parçalanmış bir özgüvene doğru durmaksızın sürükler. Gecenin ilerleyen saatlerinde tüm bu düşüncelerden yorgun düşmüş bir şekilde evine dönen Dilara’yı sürpriz bir son beklemektedir. "
Oyuncular:Dilara Topuklular |Kübra Balcan |Nurseli İdiz

Türkiye’nin İnternet Televizyonu

Tek fiyat, iptal etmek çok kolay
100'lerce film, BluTV'ye özel diziler ve daha fazlası
En çok izlenen canlı kanallar
Tüm cihazlardan, sınırsız izle

Yalnızca BluTV'de İzleyebileceğiniz Diziler

Normal People
Ramy
Mother Father Son
The Pier
Babylon Berlin
The Girlfriend Experience

BluTV'de daha fazlasını keşfet

Sıkça Sorulan Sorular

BluTV Nedir?

BluTV istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, birbirinden farklı dizi, film ve canlı yayını reklamsız izlemenizi sağlayan, Doğan Holding çatısı altında kurulmuş bir dijital televizyondur.

İnternet bağlantısı ile bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar (Smart TV)* üzerinden her ay güncellenen yerli/yabancı film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam içeriklerine ve en önemlisi sadece BluTV'de bulabileceğiniz BluTV üyelerine özel yerli yapımlara kolayca ulaşabilirsiniz.

BluTV'yi nasıl satın alabilirim?

BluTV aboneliğinizi kredi/banka kartı bilgilerinizi sisteme girerek başlatabilirsiniz. Apple ürünlerinde (iPhone, iPad, AppleTV) uygulama içi satın alma (in-app purchase) seçeneği bulunmaktadır.

BluTV aboneliğine neler dahildir?

BluTV, üyelerine istedikleri zaman, istedikleri yerden zengin bir içeriğe ulaşabilme özgürlüğü sunar. Bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlar (iOS ve Android), akıllı TV (Smart TV), Apple TV ve Android Box cihazları üzerinden sürekli güncellenen içerikleri reklamsız sınırsız dilediğiniz kadar izlemenizi sağlar.

Nasıl İptal Ederim?

Tek tuşla. BluTV'de taahhüt yoktur. Dilediğiniz an, hesabım menüsü altından aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. İptal etmeniz durumunda herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz. Ödemesini yaptığınız dönemin sonunda aboneliğiniz durdurulur.

BluTV ile nasıl iletişime geçebilirim?

0850 210 52 58 iletişim numarasından veya destek@blutv.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Aradığınızı bulamadınız mı? Bir sorunuz var ise Yardım Merkezini ziyaret edin