Türkiye'nin Reklamsız İnternet Televizyonu Ayda sadece €5.90

Tepenin Ardı

Tepenin Ardı

Tepenin Ardı

IMDB:7.2Yıl:2012Süre:90
Tür:Festival,Dram
Berlin Film Festivali Jüri Özel Ödülü, İstanbul Film Festivali Altın Lale ve En iyi Senaryo Ödülleri

Tepenin Ardı

Erk kavramı ve kendinden farklı olana güdülen düşmanlığı masaya yatıran Tepenin Ardı, bol ödüllü yönetmen Emin Alper’in imzasını taşıyor. Dostunu düşmanını iyi tanımak gerektiğiyle büyütülen jenerasyonun evlatları olarak, kendi yarattığımız düşmanlarla nasıl baş edeceğimizi öğrenemeden yetişkin olduk. Tepenin Ardı’nın üç farklı jenerasyondan erkek kahramanları da, tam da bu yüzden, içlerine düşen kurtlardan muzdarip. Karşı tepenin ardındaki yörüklere düşmanlık güden bir dede ile oğlu ve torunlarını merkez alan Tepenin Ardı, Türkiye sinemasının son dönemde çıkardığı belki de en güçlü ilk film. Berlin, Saraybosna, Karlovy Vary ve İstanbul Film Festivali’nden büyük ödüller kazanan film, Emin Alper’in bol ödüllü Abluka’dan bir önceki filmi.
Oyuncular:Mehmet Özgür,Berk Hakman,Reha Özcan,Banu Fotocan,Tamer Levent

Türkiye’nin İnternet Televizyonu

Tek fiyat, iptal etmek çok kolay
100'lerce film, BluTV'ye özel diziler ve daha fazlası
En çok izlenen canlı kanallar
Tüm cihazlardan, sınırsız izle

Yalnızca BluTV'de İzleyebileceğiniz Diziler

We Children From Bahnhof Zoo
We Are Who We Are
The Investigation
Normal People
ZerozeroZero
State Of The Union
Babylon Berlin
The New Pope
The Handmaid's Tale
Ramy

BluTV'de daha fazlasını keşfet

Sıkça Sorulan Sorular

BluTV Nedir?

BluTV istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, birbirinden farklı dizi, film ve canlı yayını reklamsız izlemenizi sağlayan, Doğan Holding çatısı altında kurulmuş bir dijital televizyondur.

İnternet bağlantısı ile bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar (Smart TV)* üzerinden her ay güncellenen yerli/yabancı film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam içeriklerine ve en önemlisi sadece BluTV'de bulabileceğiniz BluTV üyelerine özel yerli yapımlara kolayca ulaşabilirsiniz.

BluTV'yi nasıl satın alabilirim?

BluTV aboneliğinizi kredi/banka kartı bilgilerinizi sisteme girerek başlatabilirsiniz. Apple ürünlerinde (iPhone, iPad, AppleTV) uygulama içi satın alma (in-app purchase) seçeneği bulunmaktadır.

BluTV aboneliğine neler dahildir?

BluTV, üyelerine istedikleri zaman, istedikleri yerden zengin bir içeriğe ulaşabilme özgürlüğü sunar. Bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlar (iOS ve Android), akıllı TV (Smart TV), Apple TV ve Android Box cihazları üzerinden sürekli güncellenen içerikleri reklamsız sınırsız dilediğiniz kadar izlemenizi sağlar.

Nasıl İptal Ederim?

Tek tuşla. BluTV'de taahhüt yoktur. Dilediğiniz an, hesabım menüsü altından aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. İptal etmeniz durumunda herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz. Ödemesini yaptığınız dönemin sonunda aboneliğiniz durdurulur.

BluTV ile nasıl iletişime geçebilirim?

0850 210 52 58 iletişim numarasından veya destek@blutv.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Aradığınızı bulamadınız mı? Bir sorunuz var ise Yardım Merkezini ziyaret edin